Srpen 2011

Exhibice Milana Nového

29. srpna 2011 v 16:42 | Ondra |  Hokej
Vstupenka:
Dne 27.8.2011 se na malém stadionu v Kladně, kousek za Prahou, uskutečnila dlouhou dobu očekávané hokejová exhibice hvězd v čele s oslavencem 60-tých narozenin pana Milana Nového.
Milan Nový je nejlepší střelec Československa a České republiky. Je držitelem Zlaté hokejky, předávané nejlepšímu hokejistovi, z roku 1977, 1981, 1982.
Hrál na pozici středního útočíka v klubech:. Kladno, Jihlava, Washington Capitals, Zürcher SCs, Wiener EV.
Je držitelem několika vzácných medailí ať už stříbrné z OH, MS, nebo zlatých z MS, a několikrát vyhrál ligu s Kladnem a Jihlavou.

TOMÁŠ KABERLE - NA PRODEJ!!

23. srpna 2011 v 12:38 | Ondra
Protože tyto fotku Tomáše Kaberleho, mám 2 stejné a ještě k tomu podepsané stejnou fixou, rozhodl jsem se jednu, prodat, kdo by o ni měl zájem napište, kolik za ní nabízíte, pošlete mi to na tento e-mail: 13.ondra@seznam.cz

JE OSOBNĚ PODEPSANÁ NA AKCI JÁGR TEAMU

Oznámení

9. srpna 2011 v 7:52 | Ondra |  Novinky
Ahoj!
Omlouvám se, že sem dlouho nic nepřibylo ale přes prázdniny mě nic nechodí takže ani nemám co bych sem přidal. TeĎ akorát 1. srpna jsem byl na zápase HC Kometa Brno - SKA Petrohrad, kde jsem posbíral spoustu skvělých podpisů. Ale zase jsem to neměl kdy přidat, protože mi nešel skener. A taky jsem si říkal, že na tento blog nechodí moc hokejových příznivců ale spíš těch o hercích apod. Takže jsem se rozhodl že takové ty autogramy ze zápasů a různé hokejové a fotbalové sem ani dávat nebudu ale budu to dávaat na můj druhý web, který je čistě jen o fotbalových a hokejových autogramech. Odkaz na tento web najdete v Odkazech které jsou na levé straně stránky pod rubrikama.
Na tento web budu přidáva teda jen ty opravdu známé sportovce a herce atd, takže v nejbližší domě tu toho moc nečekejte, protože tyto autogramy už moc nesbírám.
Děkuji

NOVINKY na druhém webu:
14.8. - Linköpings HC - Norrena, Hävelid, a spousta dalších hráčů
15.8. - Rafael van der Vaart, HC Vítkovice Steel
19.8. - HV 71 - Ulf Dahlen, Fredrik Olausson